Головна сторінка

Дебати Новини Київські клуби Турніри Календар подій Матеріали "Столиця" Форум

НОВИНИ

30 квітня – 03 травня 2005 р.
Відбувся Міжнародний молодіжний дебатний турнір „КИЇВСЬКА ВЕСНА 2005”!!!

Україномовний трек:
Перше місце - „Цунамі”, Київ (Олексій Бурчевський, Андрій Кірмач).
Найкращий промовець: Жорж Ситенко, Київ („New Order”).

Англомовний трек:
Перше місце - „SSE 2”, Рига (Хейді Маслене, Кароліс Шелла)
Найращий промовець: Борісс Гінгзбургс, Рига („SSE 3”).

Незабаром на сайті детальні результати турніру.


05 березня 2005 р.
У Київському ліцеї бізнесу відбувся турнір з Дебатів Карла Поппера серед школярів. Тема: “Краще фокусуватися на стратегії зменшення шкоди, аніж на стратегії нагляду за дотриманням закону при розв’язанні проблеми зловживання наркотиками” (укр.) / It is better to focus on a harm reduction strategy than a law enforcement strategy when dealing with drug abuse (eng.).

1 місце серед україномовних команд – “УГЛ”;
1 місце серед англомовних команд – “Pandora”;
Тут ви можете завантажити результати турніру
download


25-27 лютого 2005 р.
Наша колега Катерина Яблочкова була суддею на міжнародному турнірі Kaunas Open 2005 (Литва).


25 лютого 2005 р.
Ми подорослішали ще на один рік. Проекту “Дебати в Києві” виповнилося 2 роки.


15-17 лютого 2005 р.
В рамках Всеукраїнського юридичного симпозіуму, який проводився Українським гуманітарним ліцеєм КНУ імені Тараса Шевченка відбувся міні-турнір з Дебатів Карла Поппера. Тема: “Держава має забезпечити розвиток громадянського суспільства через реалізацію прав та свобод молоді”. В дебатних раундах взяли участь команди з Кривого Рогу, Харкова, Києва, Ірпеня, Боярки та ін.

1 місце – команда УГЛ (Київ),
2 місце – команда м. Ірпінь (Київська обл.),
3 місце – команда Ліцею № 100 "Поділ" (Київ).


19-22 січня 2005 р.
У Ліцеї №100 "Поділ" пройшов Всеукраїнський дитячий форум, присвячений 15-річчю Конвенції ООН про права дитини, під гаслом "Держава, яка чує дітей". Невід’ємною частиною форуму стали Дебати за форматом дебатів Карла Поппера


23 грудня 2004 р.
У Кловському ліцеї № 77 проходило святкування дня народження Дебатного клубу „Пандора” (Pandora Debate Club). Клуб відзначив 10 років своєї діяльності. Одночасно відбувся традиційний різдвяний турнір з дебатів Klovskiy Christmas Fun Debate Tournament. У святкових заходах взяли участь члени клубу, його випускники, гості та друзі клубу.


4-7 листопада 2004 р.
Відбувся дебатний турнір з парламентських дебатів у Литві – 3rd Аnnual Vilnius Rotary International.

Україна на ньому була представлена двома київськими командами Ukraine-1 (Катерина Яблочкова та Аркадій идер) та Ukraine-2 (Анна Шапоренко та Ксенія Оксамитна).

Команда Ukraine-1 дійшла до фіналу, а Катерина Яблочкова стала четвертим спікером турніру.

Подробиці шукайте в розділі „Турніри”.


9 жовтня 2004 р.
У Ліцеї № 100 "Поділ" відбувся анонсований нами дебатний турнір серед школярів на тему "Війну з терором виграти неможливо" ("The war on terror can never be won").
Переможець україномовного треку - команда "УГЛ".
Топ-спікер - Тамара Бабакова ("УГЛ").


2-3 жовтня 2004 р.
У м. Донецьку відбувся студентський дебатний турнір в рамках проекту "Кожен голос має значення".
Формат: Британські парламентські дебати. Мова: українська.
Організатор: Донецький молодіжний дебатний центр. Проект був підтриманий представництвом Єврокомісії в Україні та відбувся на базі Донецького державного університету управління.
В турнірі взяли участь 37 команд з 4-х регіонів України - з міст Донецька, Харкова, Луганська, Сум та з відповідних областей.
Переможець - команда з Маріуполя.


22 вересня 2004 р.
Оголошено про відміну щорічного міжнародного дебатного турніру "Odessa Open - 2004". На жаль єдиний в Україні міжнародний англомовний турнір принаймні в цьому році не відбудеться. Причини несподіваного скасування турніру організаторами не повідомляються.


18 вересня 2004 р.
Відкриття сезону в Дебатному клубі УГЛ. Відбулася гра у форматі дебатів Карла Поппера на тему: "Хлопці кращі ніж дівчата". Результат гри - нічия.
Бажаємо клубу, який наразі переживає зміну поколінь, успішного сезону.


29 - 30 травня 2004 р.
Студентський дебатний турнір відбувся в м. Донецьку.
Формат - Британські парламентські дебати. Мова - українська / англійська.
Місце проведення: Донецький державний університет управління.
Організатор: Донецький молодіжний дебатний центр. Проект був підтриманий представництвом Єврокомісії в Україні.


8-10 травня 2004 р.
Відбувся Міжнародний молодіжний дебатний турнір "Київська Вена - 2004".
Вже вдруге турнір проводиться Федерацією дебатів "Столиця". Акція була підтримана депутатом Київради Ярославом Биструшкіним, всеукраїнською громадською організацією "Центр "Розвиток демократії" та громадською організацією "Клуб митців".
В турнірі брали участь команди з України, Білорусі, Казахстану та Росії.


25 лютого 2004 р.
У нас День Народження!!!
Проекту "Дебати в Києві" виповнився 1 рік!!!
...задоволено задмухуємо свічечку на святковому торті :).


14-15 лютого 2004 р.
В Пущі Водиці (Київ) проведено Всеукраїнський турнір з Дебатів Карла Поппера для школярів.
Тема турніру: "Легалізація легких наркотиків призведе до збільшення наркотизації молоді".
Організатори -ГО "Вчителі за демократію".

Переможці україномовного турніру - Маріуполь;
Фіналіст - Одеса;
Переможець англомовного турніру - Дніпропетровськ;
Фіналіст - Київ;


13-14 грудня 2003 р.
в місті Харкові відбувся організований Програмою Розвитку ООН в Україні та Молодіжним парламентом міста Харкова, за підтримки єврейського культурного центру Харківський турнір з Парламентських дебатів. Широко анонсований на нашому сайті та на дебатному лист-серві турнір проходив у рамках сприяння реалізації Цілей Розвитку Тисячоліття, визначених ООН, загальна тематика турніру: "Боротьба з ВІЛ/СНІД". Дебатні раунди проводились за Британським форматом Парламентських дебатів.

Переможці та фіналісти:
1 місце - „Піротехніки" (Київ), 2 місце - „КОРА" (Київ), 3 місце - „18" (Харків), 4 місце - „Мексиканські тушканчики" (Харків).
Подробиці та офіційні результати незабаром в розділі "Турніри".


26 жовтня 2003 р.
відбувся широко анонсований Київський студентський турнір з Парламентських дебатів. Загальна тема турніру стосувалась однієї з цілей тисячоліття, визначених ООН, а саме: „Боротьба з бідністю і голодом”. В запеклій англомовній боротьбі першість виборолa команда «MoDe» (Оля Морозова і Денис Кудін), україномовну секцію виграли «Страйкери» (Клим Братківський, Олександр Артюшин). Вітання переможцям, подяка учасникам, шана організаторам та суддям. Подробиці та детальні результати в розділі „Турніри”.


10 жовтня 2003 р.
в рамках щорічної конференції Фулбрайтівського товариства в актовій залі Національної академій наук України відбувся раунд за американським форматом парламентських Дебатів. Тема: "Цей уряд вважає, що українські університети мають бути вільними". Спікер палати: Костянтин Задоя, Уряд: Андрій Кірмач, Олексій Бурчевський, Опозиція: Юлія Чудновець, Олександра "Саша" Делеменчук. Організатори - Програма академічних обмінів ім. Фулбрайта, Дебатний клуб НаУКМА.


4 жовтня 2003 р.
відбулося перше засідання дебатного клубу на курсах англійської мови "Green Forest". Відвідування клубу є безкоштовним навіть для тих, хто не є студентом даних курсів. Клубні збори проводяться по суботах о 17:00 за адресою вул. Івана Франка, 15, офіс # 19 (код 37).


26-28 вересня 2003 р
в Одесі відбувся міжнародний студентський форум "Odessa Open 2003". Дебатний турнір проходив за Американським парламентським форматом, мова турніру - англійська. Київ був представлений 6 командами. Переможці - "D & K" (Київ), фіналісти - "El Diablo" (Київ), півфіналісти - "Pandora" & "Pyrotechnics" (обидві - Київ), чвертьфіналіст - команда "K.O.R.A." (Київ).


26 вересня 2003 р.
Дебатний клуб "Пандора" проводив демо-гру за темою "Держава повинна обмежити доступ дітей до агресивних комп'ютерних ігор". До Кловського ліцею завітало 60 представників дебатної спільноти Києва та регіону (в т.ч. Бориспіль, Боярка, Буча, Житомир). Після раунду тренери клубу О.Андрусик та К.Яблочкова провели аналіз гри, коротку лекцію з особливостей дебатування політичних тем.


23 вересня 2003 р.
у приміщенні Американської Ради проведено семінар з Дебатів для випускників програм обміну уряду США "Freedom Support Act". Аудиторія захопилася ідеєю створення власного дебатного клубу, і вже визначила час наступної зустрічі для проведення першої клубної гри на тему "Ця Палата підтримує секс до шлюбу" ("This House supports premarital sex"). Гра відбудеться 16-го жовтня о 18:30 за адресою Мельникова, 63.


22 вересня 2003 р.
у Національному університеті "Києво-Могилянська академія" відбулася презентація Дебатів та Дебатного клубу. Присутні стали свідками гри за Британським форматом Парламентських дебатів на тему: "Знущатися над фрешменами потрібно". Академічний Дебатний клуб розпочинає свою роботу з п'ятниці 25.09.2003. Вітаємо нове поповнення київської дебатної громади та бажаємо успіхів!


20 вересня 2003 р.
в Дебатному клубі УГЛ відбувся набір до клубних лав. 25 ліцеїстів, що пройшли вступне тестування, виявили щире бажання стати справжніми дебатерами. Новий сезон обіцяє бути для клубу напруженим та цікавим. Вітаємо нових членів Дебатного клубу УГЛ.


20 вересня 2003 р.
з ініціативи функціонерів ВГО "Центр розвитку демократії" (колишній ІМЦ "Дебати") Е. Ламах та В. Марданенка відбулася зустріч представників дебатних осредків Київського регіону. Серед інших присутніх були помічені Катя Яблочкова, Олександра "Саша" Делеменчук, Андрій Чесноков, Аndrewz Кірмач, Костя Задоя та ін.:). Учасники обговорили проблеми Дебатів у регіоні та плани на новий сезон.


13 вересня 2003 р.
відбулося перше засідання Дебатного клубу Українського гуманітарного ліцею КНУ ім. Тараса Шевченка в новому сезоні 2003-2004 рр. Проведено показову гру.


17-18 травня 2003 р
У Києві відбувся-таки Всеукраїнський турнір з Парламентських дебатів, що проводився Всеукраїнським благодійним фондом "Діалог" та Федерацією Дебатів "Столиця"!!!
І місце - "Fen'O'men" (Київ) ІІ місце - "Spirit of Love" (Київ) ІІІ місце - "Цунамі" (Київ) IV місце - "Юристи" (Харків)

Comments: висловлюйтесь на ФОРУМІ та чекайте на повну інформацію в розділі ”ТУРНІРИ”.


26 квітня 2003 р
Всеукраїнський благодійний фонд “ДІАЛОГ” та Федерація Дебатів “СТОЛИЦЯ” провели Київський студентський турнір з Парламентських Дебатів (формат – Британський). Загальна тема: “Конституційна реформа в Україні”.
І місце - "Цунамі", ІІ - "Піротехніки", ІІІ - "КОРА", IV - "Мір".

Comments: висловлюйтесь на ФОРУМІ та чекайте на повну інформацію в розділі ”ТУРНІРИ”.


5 квітня 2003 р
Федерація Дебатів "СТОЛИЦЯ" в Ліцеї №142 за підтримки Комітету молодіжних та дитячих громадських організацій міста Києва провела Дебатний Турнір для школярів на тему: "Україна має провести конституційну реформу" (формат - Політичні Дебати формату Карла Поппера

У фіналі перемогу святкувала команда Дебатного клубу УГЛ (Таня ОПАНАСЮК, Дмитро ЄВДОКИМОВ, Аня ОВЧАР), яка виборола першість у своїх одноклубників (Олександр МУДРИК, Таня СИДОРОВА, Марія ГЕРАСИМ'ЮК)

Comments: ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ В РОЗДІЛАХ "СТОЛИЦЯ" ТА ТУРНІРИ.


19-20 березня 2003 р
в м.Львові пройшов Національний студентський турнір 2003 для україномовних команд, організований ІМЦ “Дебати”. Грали команди з Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Львова та Києва.
І місце- "Піротехніки", фіналісти – “Харків”, “Цунамі” (Київ), “Львів”.

Comments: Шукайте повнішу інформацію в розділі ТУРНІРИ


10 березня 2003 р
відбувся Київський регіональний україномовний турнір з Парламентських дебатів у Київській академії водного транспорту
І місце- "Піротехніки", ІІ місце- "КОРА", ІІІ-IV місця- "Catch me if you can" та "Мір"

Comments: Подробиці та детальні результати - в розділі ТУРНІРИ.


25 лютого 2003 р
відбулася презентація Дебатів та Дебатного клубу в Київській державній академії водного транспорту (КДАВТ);

Comments: За участю членів клубу, дебатерів з інших ВУЗів діяльність клубу офіційно представлено студентам академії. Проведено оглядовий семінар та демо-дебати за Британським форматом на тему “Цей Уряд вважає, що треба споживати українське”.


22-23 лютого 2003 р.
в Інституті міжнародних відносин пройшли раунди національного етапу Конкурсу з міжнародного права ім. Філіппа С. Джессапа (The Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition).

Comments: Звертаємо увагу на участь київських дебатерів у міжнародних судових конкурсах (mooting’ах).


22-23 лютого 2003 р.
пройшов Національний англомовний турнір серед школярів (Донецьк);

І місце – «Pandora» (Київ), ІІ місце – Харків;

Організатори: ГО «Вчителі за демократію…», Донецький Деб.Центр.

Кількість учасників: 12 команд.

Comments: Поряд з позитивної оцінкою від учасників організаторам за побутові моменти та дозвілля, відмітимо суто турнірні та регламентні прорахунки (як-то різні формулювання теми, суддівство, табуляція). У півфіналі зустрілися дві київські команди (Pandora & UHL). Переможці представлятимуть Україну в Словенії.


13-14 січня 2003 р.
відбувся Національний україномовний турнір серед школярів(Львів);

І місце - Дебатний клуб УГЛ (Київ) , ІІ місце – Одеса;

Організатори: ГО «Вчитеі за демократію та розвиток», Львівський Деб.Центр.

Кількість учасників: 10 команд.

Comments: Перший турнір національного рівня, проведений «Вчителями…». Півфінали й особливо фінал відзначилися серйозною боротьбою.